Wizy w Biurze Podróży Glob w Gdyni

Klikając na poniższy link znajdą Państwo podstawowe zasady wjazdu dla obywateli polskich do poszczególnych krajów i na wybrane terytoria. Nie dotyczą one wyjazdów na pobyt stały, w celu podjęcia nauki, pracy lub innej działalności zarobkowej.

Z WIZĄ CZY BEZ WIZY

Nasze biuro znajdujące się w Gdyni pośredniczy w organizowaniu wiz dla obywateli Polski. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem. Zapraszamy do zapoznania się z niezbędnymi dokumentami koniecznymi do uzyskania wizy do poszczególnych krajów:

Wiza do USA

american 839775 1280 Pośrednictwo wizowe do USA w Gdyni.

Biuro Podróży Glob w Gdyni pośredniczy w organizacji wiz do USA. Z naszą pomocą szybko i sprawnie przejdziesz przez cały proces przygotowania dokumentacji potrzebnej do ubiegania się o wizę do Stanów Zjendoczonych Ameryki Północnej

Czytaj więcej...

Wiza do Rosji

rosja Wiza do Rosji - potrzebne dokumenty.   Wiza do Rosji w Gdyni.

Biuro Podróży Glob w Gdyni pośredniczy w organizacji wiz do Rosji. Służymy pomocą na każdym etapie składania dokumentacji. U nas zrobią państwo także rezerwacje lotnicze i hotelowe.

Zapewniamy tryb zwykły oraz ekspresowy organizacji wiz do Rosji.

Czytaj więcej...

Wiza do Chin

Chiny Wiza do Chin - wymagane dokumenty. Wiza do Chin w Gdyni.

Biuro Podróży Glob w Gdyni pośredniczy w organizacji wiz do Chin. Służymy pomocą na każdym etapie składania dokumentacji. U nas zrobią państwo także rezerwacje lotnicze i hotelowe niezbędne do złożenia wniosku o wizę chińską

Czytaj więcej...