Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - wydatek czy oszczędność?

Odpowiedź na tak postawione pytanie nie jest wcale prosta. Jeśli wydajemy sporo na bilet lotniczy, to wykupując w biurze podróży w Gdyni dodatkowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji wydamy jeszcze więcej. W zależności od wybranego pakietu dopłacimy od około 4 % do 9 % wartości biletu lotniczego. Na pierwszy rzut oka mamy dodatkowe koszty. Biorąc jednak pod uwagę ilość dotykających nas na co dzień zdarzeń losowych nasz osąd może ulec zmianie. Wystarczy nagła zmiana planów biznesowych i zamiast niewielkiej kwoty za ubezpieczenie tracimy kilka tysięcy złotych, których linia lotnicza już nam nie odda. podróż służbowa ubezpieczenie Ubezpieczenie kosztów rezygnacji to gwarancja zwrotu 100% wartości biletu lotniczego.

koszty rezygnacji ubezpieczenie biznes

Podróże służbowe z ubezpieczeniem kosztów rezygnacji.

Wiele firm, które często udają się w biznesowe podróże lotnicze, szuka sposobu na optymalizację kosztów wyjazdów służbowych. Rzadko biorą pod uwagę ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Szczególnie kosztowne bywają podróże, które - o ironio - nigdy nie doszły do skutku. Wykupiony bilet, transfer z lotniska i hotel w którym przedstawiciel producenta ma się spotkać z potencjalnym kontrahentem. Niestety dzień przed podróżą torba z laptopem, w której był paszport przedstawiciela, zostaje skradziona i z oczywistych przyczyn przedstawiciel nie może udać się w podróż. Firma traci pieniądze wydane na bilet lotniczy oraz dodatkowo jest zmuszona wysłać drugiego pracownika, dla którego kupuje kolejny bilet w biurze podróży w Gdyni. Pakiet ubezpieczenia Koszty Rezygnacji 100% Plus uchroniłyby firmę przed nieprzewidzianymi kosztami, gdyż w takim przypadku otrzymałaby zwrot 100 % wartości ubezpieczonego biletu. Koszt takiego pakietu to 6% wartości rezerwacji lotniczej. Wystarczą dwie, trzy podobne sytuacje aby oszczędności związane z kosztami podróży służbowych okazały się znaczące.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletem lotniczym - to się opłaca!

Bilety lotnicze bardzo często kupujemy z dużym wyprzedzeniem. Ceny przelotu wykupionego kilka miesięcy przed podróżą są nawet 70 % niższe od tych wykupionych na kilkanaście dni przed odlotem. Tanie są oczywiście bilety bezzwrotne. Nie otrzymamy od linii lotniczej zwrotu jeśli za pół roku wydarzy się coś nieoczekiwanego i nie będziemy mogli wyruszyć w podróż. Warto zawczasu zapoznać się z szeroką ofertą ubezpieczeń kosztów rezygnacji. Pakiet Koszty Rezygnacji 100% chroni nas między innymi w razie nagłego zachorowania, również zachorowania osób bliskich. Pakiet Koszty Rezygnacji 100% Plus dodatkowo poszerza ochronę o wypadki komunikacyjne, zmianę terminu egzaminu czy wezwanie do sądu. Pakiet najkorzystniejszy, czyli Koszty Rezygnacji 100% Max, gwarantuje zwrot kosztów biletu lotniczego za każdy udokumentowany powód naszej rezygnacji z podróży. Procedura zwrotu kosztów w przypadku ewentualnej rezygnacji jest bardzo prosta i przejrzysta. Wystarczy zgłosić szkodę telefonicznie, przez Internet lub odwiedzając biuro podróży np. w Gdyni, załączając oczywiście dokumentację przyczyny rezygnacji z podróży. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji możesz kupić klikając w poniższy link: kup ubezpieczenie lub dzwoniąc pod numer +48 (58) 620 84 13