Najpiękniejsze plaże świata - relaks w raju

Najpiękniejsze plaże świata

Witamy w raju. Oto naszym zdaniem najpiękniejsze plaże świata. Plaże, na których wakacyjny relaks wkracza w zupełnie inny wymiar.

1. Wyspa Aruba

Leżąca u wybrzeży Wenezueli i jej piaszczyste plaże przechodzące w krystalicznie czystą wodę Morza Karaibskiego.

Aruba

2. Wyspa Bora Bora

To co Polinezja Francuska ma najlepszego - lazurowa woda, piaszczyste plaże i egzotyczna roślinność.

bora bora

3. Fernando de Noronha

Zapomnij o Copacabanie :) Na archipelagu Fernando de Noronha należącym do Brazylii znajdziesz spory kawałek plaży, na którym rozłożysz swój ręcznik.

Fernando de Noronha

4. Fethiye

Plaże tureckiego Fethiye przyciągają sporą liczbę turystów. Nic dziwnego, ponieważ wybór plaż jest duży - od Oludeniz z błękitną laguną, Kelebekler Vadisi z pięknymi motylami po Kidrak z malowniczymi sosnami i kamienistym Kalis.

Fethiye

5. La Digue

Ta wyspa na Seszelach zwana jest również rajem nowożeńców. Ta cudowna kraina przyciąga swoim bajkowym czarem rodem z filmów o piratach :)

La Digue

6. Navagio

Plaża na greckim Zakynthos. Ukryta u podnóża stromych, białych klifów kryje na swym brzegu wrak statku przemytników, którzy opuścili jednostkę uciekając przed karą.

navagio

7. Malediwy

Malediwy kryją w sobie wiele piękna. Szerokie, piaszczyste plaże zlewają się z bujną roślinnością a szmaragdowy ocean zachęca do kąpieli w jego ciepłych wodach.

malediwy

8. Wyspa Phi Phi

Piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda, kolorowe rafy, niesamowite wapienne skały i ukryte zatoczki. To właśnie plaża Maya Bay w Tajlandii. Już sama nazwa brzmi zachęcająco :)

phi phi