Belek - luksusowe wakacje w Turcji

Luksusowe wakacje w Belek

Na wschód od Antalyi (około 30 km) znajduję się jeden z najbardziej ekskluzywnych kurortów na Riwierze Tureckiej określany rajem dla turystów. Znajdziemy tam kilkadziesiąt hoteli najwyższej klasy takich jak na przykład Maxx Royal Belek Golf Resort 5*, Voyage Belek Golf & Spa 5*, czy Calista Luxury Resort 5* (widoczny na zdjęciu), które oferują wiele usług: oświetlone korty tenisowe, place zabaw, całkowicie wyposażone centra fitness i odnowy, kryte i odkryte baseny oraz dużo więcej możliwości.

calista

Region Belek szczyci się przede wszystkim polami golfowych zlokalizowanymi w otoczeniu lasów sosnowych, które całorocznie przyciągają niezliczoną ilość gości z całego świata. Dodatkowym atutem zachęcającym do wakacji w rejonie Belek jest krótki transfer z lotniska oraz 16 kilometrowa piaszczysta plaża, na której znajdziemy szeroki wybór sportów wodnych.

Na spragnionych komfortu czekają eleganckie restauracje i bary a miłośnikom historii proponujemy odwiedzić rzymskie ruiny Perge lub amfiteatr Aspendos.

miasto perga turcja belek

Będąc w Belek można również wybrać się do miasta Antalya gdzie potargujemy się na bazarach i poznamy starą architekturę osmańską.

Wakacje w tym kurorcie spełnią wymagania najbardziej wymagających Klientów!