Biuro Podróży Glob w Gdyni

Biuro Podroży GLOB Sp. z o.o. w Gdyni rozpoczęło swoją   działalność w 1990 roku, jako pierwsze prywatne biuro podróży na terenie Trójmiasta. Mieścimy się w centrum Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 64.

Od początku naszego istnienia jesteśmy agentem światowej organizacji IATA (ang. International Air Transport Association ) z siedzibą w Genewie i Montrealu skupiającej dziś 230 przewoźników lotniczych. Należą do nich m.in. LOT, Lufthansa, SAS, KLM, Air France, British Airways, Austrian Airlines, American Airlines, Finnair i wiele innych. Zajmujemy się również sprzedażą biletów tanich przewoźników takich jak: Wizzair, Ryanair, Easy Jet czy Norwegian.

Klienci Biura Podróży  Glob w Gdyni mają dostęp do najlepszej na rynku oferty lotniczej, turystycznej i gwarancję wyboru sprawdzonej oferty. Jesteśmy agentem wiodących Touroperatorów krajowych i zagranicznych takich jak: Neckermann, Wezyr Coral Travel, Grecos, Net Holiday, Exim, Sun&Fun, Regent,

W naszej ofercie można również znaleźć: rejsy rozrywkowe Stena Line, rejsy cruisingowe, kolonie i obozy, ubezpieczenia turystyczne,hotele na całym świecie, city break, przewozy autokarowe, bilety wstępu wraz z noclegami do największych parków rozrywki w Europie takich jak: Disney Paris, Park Asterix, Legoland, Hyde Park.

Nasi klienci mają możliwość rezerwacji i płatności bez konieczności osobistej wizyty w naszych biurach. Biuro Podróży  Glob w Gdyni na bieżąco przekazuje swoim klientom informacje o aktualnych ofertach przewoźników, akcjach promocyjnych, nowościach, czy zmianach wprowadzanych przez właścicieli proponowanych usług.

Biuro Podróży  Glob w Gdyni zapewni Państwu kompleksową obsługę w zakresie organizacji wyjazdów służbowych. Propozycje naszego profesjonalnego zespołu ułatwią Państwu realizację planów i celów .

W ciągu ponad 28 lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie współpracując z wieloma firmami, agencjami i szkołami. Przez te lata umacnialiśmy swoją pozycję na rynku, zdobywając coraz większe zaufanie klientów indywidualnych i korporacyjnych. Posiadamy wykwalifikowany personel, który udzieli wyczerpujących informacji, doradzi i pomoże wybrać ofertę najlepiej dostosowaną do Państwa potrzeb. Proponujemy najdogodniejsze połączenia i konkurencyjne ceny.

Dodatkowo oddajemy Państwu do dyspozycji nowy portal turystyczny. Mamy nadzieję, że oferowane   funkcje pozwolą Państwu jeszcze łatwiej wybierać i planować podróże, a także dzielić się wrażeniami po  powrocie.

Nasi wieloletni Klienci są naszą najlepszą wizytówką !!!