Grupowe bilety lotnicze

Grupowe bilety lotnicze

Od wielu lat zajmujemy się obsługą biletów lotniczych dla grup. Nasza oferta kierowana jest do klubów sportowych, stowarzyszeń, instytucji, szkół publicznych i językowych , organizatorów turystycznych jak i każdego rodzaju firm organizujących wyjazdy grupowe.

Posiadamy doświadczenie

Biuro Podróży Glob otrzymało licencję IATA w 1990 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa  na rynku przewozów lotniczych. Stała współpraca z wszystkimi liniami lotniczymi przekłada się na Państwa oszczędności w zakupie biletów lotniczych dla grup.

Podchodzimy indywidualnie

Każda podróż grupowa otrzymuje dedykowanego kasjera lotniczego, który czuwa nad Państwa rezerwacjami i w nagłych sytuacjach jest dla Państwa dostępny nawet po oficjalnych godzinach pracy.

Działamy na terenie całego kraju

Już od wielu lat bilety lotnicze wystawiane są drogą elektroniczną. Korzystamy z najnowocześniejszych systemów rezerwacyjnych, które pozwalają wyszukać najkorzystniejsze połączenia. Elektroniczny bilet można wysłać pocztą e-mail co sprawia, że obsługujemy firmy na terenie całego kraju.

Aby zapytać o ofertę proszę wypełnić formularz kontaktowy biletów lotniczych lub napisać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.