Wizz Air - bagaż podręczny

Wizz Air oferuje możliwość zabrania bagażu podręcznego, ale każdy pasażer może wziąć tylko jeden bagaż podręczny. Bagaż podręczny - bezpłatny o wymiarach, które nie przekraczają 55 x 40 x 23 cm. Bagaż podręczny nie może przekraczać 10 kg. Bagaż ten musi się mieścić pod siedzeniem przed pasażerem. Pasażerowie mogą również zabrać na pokład:płaszcz lub koc, telefon komórkowy, materiały do czytania w czasie lotu, posiłek na podróż dla dzieci w wieku poniżej 2 lat, dziecięcy składany mały wózek spacerowy lub mała kołyska, para kul w przypadku osób niepełnosprawnych ruchowo.

Płyny w bagażu podręcznym - Płyn musi znajdować się w pojemniku o maksymalnej pojemności 100 ml. Nieprzekraczające limitu 100 ml pojemności pojemniki z płynami powinny być umieszczone w zamykanej, przeźroczystej torbie plastikowej o pojemności 1 l oraz wymiarach 20 cm x 20 cm. Pasażer musi być w stanie zamknąć całkowicie torbę z płynami. Plastikowa torba musi być przedstawiona osobno do kontroli bezpieczeństwa.

Wizz Air - bagaż rejestrowany: Bagaż rejestrowany jest dodatkowo płatny w tanich liniach, nie może przekraczać 32kg i musi się mieścić w drzwiach luku bagażowego o wymiarach: 149cm x 119cm x 171cm