Jak rezerwować?

rezerwacja 1. Internetowy Formularz Rezerwacji:

Używając wyszukiwarki na portalu globfly.pl wybieramy interesującą nas ofertę. Po podjęciu decyzji system przekieruje nas do formularza rezerwacji. Formularz rezerwacji należy bardzo dokładnie wypełnić używając prawdziwych danych uczestników imprezy turystycznej. Po kliknięciu "wyślij zgłoszenie" konsultant globfly.pl niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz ustalenia szczegółów.

Bagaż w podróży samolotem - przydatne informacje

bagaz lotnisko Co należy zabrać w podróż?

W wolnej chwili sporządź własną listę rzeczy do zabrania, z której możesz korzystać za każdym razem, gdy pakujesz się wyruszając w podróż. Biuro Podróży GLOB podpowiada co powinno znalezc się na takiej liscie.


W trakcie podróży lotniczej musisz mieć przy sobie

Wizy w Biurze Podróży Glob w Gdyni.

Wizy w Biurze Podróży Glob w Gdyni.

Biuro Podróży Glob w Gdyni oferuje pośrednictwo wizowe do wszystkich krajów świata. Największym zainteresowaniem cieszą się w ostatnich latach wizy do Chin i Rosji. Także zwiększony ruch do Iranu spowodował, że zainteresowanie wizami do Iranu wzrosło.

Klikając na poniższy link znajdą Państwo podstawowe zasady wjazdu dla obywateli polskich do poszczególnych krajów i na wybrane terytoria. Nie dotyczą one wyjazdów na pobyt stały, w celu podjęcia nauki, pracy lub innej działalności zarobkowej.

Wizz Air - bagaż podręczny

Wizz Air oferuje możliwość zabrania bagażu podręcznego, ale każdy pasażer może wziąć tylko jeden bagaż podręczny. Bagaż podręczny - bezpłatny o wymiarach, które nie przekraczają 55 x 40 x 23 cm. Bagaż podręczny nie może przekraczać 10 kg. Bagaż ten musi się mieścić pod siedzeniem przed pasażerem. Pasażerowie mogą również zabrać na pokład:płaszcz lub koc, telefon komórkowy, materiały do czytania w czasie lotu, posiłek na podróż dla dzieci w wieku poniżej 2 lat, dziecięcy składany mały wózek spacerowy lub mała kołyska, para kul w przypadku osób niepełnosprawnych ruchowo.

Rodzaje wyżywienia w hotelach

wyzywienieRodzaje wyżywienia w hotelach

W ofertach hoteli znajdziemy różne rodzaje wyżywienia, co ma również duży wpływ na cenę wycieczki. Poniżej mały słowniczek terminów używanych do określania rodzaju wyżywienia.

Wiza do USA

american 839775 1280 Pośrednictwo wizowe do USA w Gdyni.

Biuro Podróży Glob w Gdyni pośredniczy w organizacji wiz do USA. Z naszą pomocą szybko i sprawnie przejdziesz przez cały proces przygotowania dokumentacji potrzebnej do ubiegania się o wizę do Stanów Zjendoczonych Ameryki Północnej

Podkategorie

Klikając na poniższy link znajdą Państwo podstawowe zasady wjazdu dla obywateli polskich do poszczególnych krajów i na wybrane terytoria. Nie dotyczą one wyjazdów na pobyt stały, w celu podjęcia nauki, pracy lub innej działalności zarobkowej.

Z WIZĄ CZY BEZ WIZY

Nasze biuro znajdujące się w Gdyni pośredniczy w organizowaniu wiz dla obywateli Polski. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem. Zapraszamy do zapoznania się z niezbędnymi dokumentami koniecznymi do uzyskania wizy do poszczególnych krajów:

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.